Senan’s Cafe & Restaurant

Senan's Cafe

senans-8Hobilerini yaşam tarzı ile birleştirerek, yeşillikler ve kuş cıvıltıları içinde çok özel bi mekan yarattı Senan sizler için.

Sarıyer ilçesinin Gümüşdere Köyünde, şehre yakın, ancak doğanın binbir güzelliğini yaşayacak kadar da uzak. Karadeniz’in berrak sularının ormanla birleştiği yerde Tulya Kurtulan Atlıspor Kulübü’nün içinde. Senan’ın sevgiyle yaptığı yemekleri tadarken, atların zerafeti sizi büyüleyecek. Ponylerin ve çocukların sevimliliğine tanık olacak, antreman yapan binicilerin cesaret ve heyecanına ortak olacaksınız.

Çocuklarınızın doğum günlerine özel temalı bir kutlama yapabileceğiniz, hem eğlenceli vakit geçirip hem de lezzetli yemekler ve doğum günü pastası ile sizi ve çocuklarınızı mutlu edecek doğa ile iç içe bir mekan Senan’s Cafe.

Senan’s Cafe, pony konseptli doğumgünü partilerinizde, bazen kurumsal toplantılarınız, bazen de buluşmalarınız için değişik tadlarla anı ölümsüzleştirmek istediğinizde doğru mekan…
Ailemizin birer bireyi olan atlarımızın adına Senan’ın yorumuyla hazırlanmış kokteyllerimiz farklı tatlarla sizi beklemekte…

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN